Поліцейські Донеччини готові до забезпечення безпеки у Великдень

23.04.2022


Проведення богослужінь заплановано у 80 храмах, біля яких чергуватимуть посилені наряди поліції. Перед цим культові споруди перевірять вибухотехніки та кінологи. В умовах воєнного стану приєднатися до святкування можна буде онлайн або після закінчення комендантської години.

Нагадуємо, що для безпеки вірян у період дії комендантської години з 19:00до 6:00  доступ на територію храмів буде закрито. Через загрозу російських ударів такі обмеження було прийнято під час наради керівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та релігійних організацій. Їх дотримання контролюватимуть поліцейські.

На забезпечення публічної безпеки у Великдень буде залучено близько 300 правоохоронців. Піші та автомобільні наряди чергуватимуть як безпосередньо біля церков, так і на вулицях населених пунктів.

Працівники вибухотехнічної та кінологічної служб вже розпочали перевірки культових споруд, де відбуватимуться святкові богослужіння.

Закликаємо громадян з розумінням поставитися до заходів безпеки, які збережуть життя та здоров’я.

З огляду на підступні дії ворога просимо бути особливо уважними та обережними у світкові вихідні. Про будь-яких підозрілих осіб або провокації повідомляйте до поліції за телефонами чергових частин.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал