Кіберполіція заблокувала близько 2000 ворожих ресурсів із загальною аудиторією понад 17 мільйонів користувачів – Ігор Клименко

22.04.2022


Новини про боротьбу на кіберфронті повідомив 19 квітня Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За його словами, допомогли Кіберполіції у блокуванні небайдужі користувачі тематичних Телеграм-каналів  https://t.me/stoprussiachannel  та https://t.me/stopdrugsbot. До них уже приєдналися понад 170 тисяч активістів, які надіслали майже 4 мільйони скарг на різні інформаційні ресурси російських окупантів.

Голова Нацполіції розповів, що вже заблоковано близько 2000 ворожих ресурсів із загальною аудиторією в понад 17 мільйонів користувачів. Також працює ще один чат-бот для громадян – «Народний месник» https://t.me/ukraine_avanger_bot. Сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси.

 

«Всього ми отримали понад 47 000 повідомлень, серед яких було чимало корисних даних. Кожен Інтернет-користувач нині може стати частиною кібервійська. Долучайтесь до боротьби із російськими окупантами та антиукраїнською пропагандою. Разом ми наближаємо Перемогу України!», – зазначив Ігор Клименко.

 

Управління комунікації

Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал