Евакуація. Жителів Вугледара врятовано з палаючого від ворожого вогню міста

19.04.2022


Жінки, діти та люди з інвалідністю вивезені до більш спокійної території. Поліцейські супроводили рух автобусів до залізничного вокзалу, частина евакуаційного транспорту з людьми вирушило до Дніпра.

На Донеччини продовжуються активні бойові дії. Вугледар з перших днів війни перебуває під обстрілами ворожої авіації. Окупаційні війська рф б’ють по будинкам та об’єктам інфраструктури. В деяких житлових кварталах люди по кілька діб не виходять з укриттів.

Врятувати мирних мешканців вдається представникам Донецької обласної військової адміністрації, Збройних сил України, поліції, ДСНС та волонтерам.

За минулу добу близько 40 мешканців було евакуйовано з міста. Серед врятованих – 10 дітей та люди з інвалідністю. Волонтери допомогли дістатися громадянам, які не ходять, до евакуаційного транспорту.

Поліцейські надали людям необхідну допомогу та підтримку, контролювали безпечний рух колони. У Покровську мешканців нагодували та забезпечили необхідними продуктами. Далі громадяни поїздом вирушили до міст, які готові прийняти тимчасових переселенців. Частина евакуаційного транспорту з людьми з інвалідністю вирушило до Дніпра.

Нагадаємо, що у Кураховому діє пункт видачі гуманітарної допомоги. Тут люди знайдуть тимчасовий прихисток, їжу, необхідний одяг та взуття.

Також на території України розгорнуто гуманітарні штаби для допомоги евакуйованим.

Заходи з порятунку людей проходять щодня та триватимуть й надалі.

Мета поліцейських  – зберегти життя людей та надати необхідну допомогу.

 

 Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал