За місяць війни поліцейські Донеччини зупинили близько 50 п’яних водіїв

30.03.2022


Відносно порушників складено адміністративні протоколи, транспортні засоби вилучено. Дорожню безпеку в мовах воєнного стану забезпечують групи реагування поліції.

У час, коли мешканці Донеччини гинуть від російських снарядів, нетверезі водії створюють смертельну небезпеку на мирних дорогах.

Регіон щодня патрулюють понад 40 груп реагування. З початку повномасштабного вторгнення  російських військ  в Донецькій області поліцейські зупинили 47 осіб, які керували транспортом під дією алкоголю.

Порушників притягують до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння). Матеріали спрямовано до суду для прийняття рішення, зокрема щодо тимчасового позбавлення права керування авто.

Транспортні засоби вилучено. Відповідно до встановленого під час воєнного стану порядку оплатного вилучення майна, автомобілі можуть бути передані для потреб Збройних сил України.

 Закликаємо громадян дотримуватися закону та не сідати за кермо напідпитку. Будьте обережні, бо на дорогах чимало людей з дітьми евакуюються на власних авто до безпечних місць.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал