За добу на блокпостах Донеччини поліцейські перевірили понад 3 000 осіб

30.03.2022


Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко проінспектував несення служби на блокпостах, перевірив оснащення поліцейських і здійснення контрдиверсійних заходів.

З початком масштабного вторгнення російських військ на Донеччині кількість блокпостів було збільшено. Додаткові стоп-контролі розгорнуто з метою безпеки цивільного населення та захисту від проникнення диверсантів.

На стаціонарних і мобільних блокпостах несуть службі спільні наряди поліції, Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонної служби та тероборони.

Руслан Осипенко пересвідчився, що поліцейські мають все необхідне для несення служби та налагоджену взаємодію зі всіма силами безпеки та оборони.

Надійний контроль забезпечено: в умовах воєнного стану перевіряються документи й транспорт усіх, хто перетинає блокпости.

За добу перевірено 3206 цивільних осіб, 1082 транспортних засоби. Крізь блокпости рухається багато громадян, які рятуються від обстрілів російських військ та евакуюються до більш безпечних регіонів. Перевірки відбуваються швидко, а правоохоронці надають допомогу тим, хто її потребує.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал