Евакуація, затримання мародерів, запровадження комендантської години. Поліцейські Донеччини забезпечують безпеку громадян

28.02.2022


Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко разом з керівництвом Донецької військово-цивільної адміністрації, ДСНС, Покровської громади взяв участь у робочій нараді з вирішення нагальних безпекових і гуманітарних питань в регіоні.

Окупанти б’ють по житловим кварталам і цілеспрямовано знищують інфраструктуру життєзабезпечення. ДСНС займаються організацією підвозу продуктів харчування, води, медикаментів у постраждалі райони. Завдання поліції  - забезпечення безпеки під час евакуації, документування воєнних злочинів РФ і допомога громадянам.

Нагальним питанням є допомога жителям Волновахи, яка сильно постраждала після нищівних обстрілів російськими військами. Наразі тривають переговори з ОБСЕ щодо можливості цього.

Поліція також активно працює з протидії мародерству. Так, сьогодні в Маріуполі поліцейські затримали трьох мародерів. Зловмисники намагалися викрасти майно зі школи.

Відсьогодні за рішенням глави Донецької ВЦА по всій області запроваджено комендантську годину з 17:00 до 08:00. Це зроблено для підвищення безпеки мешканців. На вулицях проходять контрдиверсійні заходи, працюють поліцейські, спецслужби, гвардійці, військові, які захищають Донеччину.

Поліція Донеччини продовжує забезпечувати правопорядок у містах і селах.

Якщо вам потрібна допомога – телефонуйте на лінію 102.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал