Національна поліція охоронятиме об’єкти енергетичної інфраструктури - Олександр Фацевич

23.02.2022


Наразі поліція продовжує працювати  в  посиленому режимі, зокрема правоохоронці охороняють об’єкти критичної інфраструктури. Також будуть взяті під охорону більше 100 об’єктів енергетичної інфраструктури. Про це заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич повідомив сьогодні, 23 лютого, під час брифінгу в «Укрінформі».

За його словами, Національна поліція вже другий тиждень працює в умовах посиленого режиму. Зокрема правоохоронці оперативно відпрацьовують будь-яку інформацію, яка може свідчити про загрозу безпеці людей. Зокрема перевіряються всі факти, пов’язані з провокаціями.

«На вихідних ми  задокументували факти проведення проплачених мітингів.  Вони були спрямовані   на дестабілізацію ситуації в державі. Йшлося про заклики до  «руского міра». Наразі вивчаються  джерела надходження фінансування цього заходу, але є підозра, що   фінансування надійшло з Російської Федерації», - сказав  Олександр Фацевич.

Заступник Голови Нацполіції наголосив, що вразливе місце кожної держави – це об’єкти критичної інфраструктури. Відтак поліцейські здійснюють цілодобову охорону таких об’єктів. 

«Крім того, найближчими днями  об’єднана енергетична система України працюватиме в ізольованому режимі, зокрема  буде відключена від мережі Білорусії і Російської Федерації. Відтак більше  100 об’єктів  енергетичної інфраструктури також будуть взяті під цілодобову охорону», - зазначив він.

Олександр Фацевич наголосив, що на сході країни поліцейські підрозділи також несуть службу в посиленому режимі. Поліцейські не лише забезпечують громадський порядок, а й спільно з нацгвардійцями та військовими виконують завдання керівництва ООС.

«Водночас керівництво Національної поліції прийняло рішення про направлення на схід держави додаткових сил, а також  формування резерву спецпризначенців, які в разі потреби будуть направлені в ті регіони, де є небезпека», - сказав Олександр Фацевич.

Управління комунікації

Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал