Поліцейські познайомили зі своєю професією покровських школярів

18.09.2020


Освітній фестиваль провели представники Головного управління Національної поліції в Донецькій області та Донецького юридичного інституту у загальноосвітній школі № 9. Під час презентації школярі дізналися, як вступити до профільних навчальних закладів, та безпосередньо поспілкувалися з людьми, які щоденно забезпечують безпеку.

Розпочався фестиваль в актовій залі навчального закладу з гімну України у виконанні поліцейського оркестру. Далі свій виступ присутнім подарував ансамбль барабанщиць Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Презентацію Донецького юридичного інституту присутнім провів  заступник декана факультету №3 Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат юридичних наук Володимир Буга. Він розповів про специфіку надання освітніх послуг на юридичному факультеті інституту та особливості професії правоохоронця та цивільного юриста.

Далі перед школярами виступили курсанти ДЮІ, які зовсім нещодавно були активними учасниками "Ліги майбутніх поліцейських» та обрали професією свого життя - роботу поліцейського. Від курсантів учнівська молодь дізналася про особливості навчання у правовому виші, можливості культурного та спортивного розвитку, який пропонує навчальний заклад, про переваги професії поліцейського.

Про свій поліцейський успіх присутніми розповів начальник сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Володимир Гіжин. Правоохоронець поділився зі школярам чому він обрав для себе цю важку та водночас цікаву професію.

Також своїм досвідом з молоддю поділився голова Ради ветеранів МВС м. Покровська Олександр Іващенко. Колишній міліціонер розповів, як працювала міліція багато років тому і які зміни в системі правоохоронних органів відбулися з того часу й до наших днів.

Кінолог зі своїм чотирилапим напарником продемонстрував учням уміння свого підопічного, який натренований на пошук людей.  Пес, який чітко виконував всі команди та вправно розшукував власників «загублених» речей, нікого з присутніх не залишив байдужим.

Виступи гостей чергувалися з творчими номерами, які підготували для школярів курсанти Донецького юридичного інституту МВС України та оркестр ГУНП в Донецькій області.

А на подвір’ї школи працювали тематичні локації, де школярі мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками різних служб. Криміналісти показали дітям своє обладнання, за допомогою якого збирають сліди на місці злочину. Вибухотехніки представили екіпірування для розмінування вибухових пристроїв. Також увазі учнів було представлено спецтранспорт поліції. Школярі мали змогу посидіти у спецавто та випробувати гучномовець патрульного автомобіля.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета