Начальник Покровського відділу поліції провів робочу нараду з молодими співробітниками

11.09.2020


Мета такої зустрічі – з’ясувати, які проблеми виникли у молодих співробітників під час адаптації у колективі та виконанні службових завдань. Також керівник поліції Олександр Коломієць надав настанови «новим» поліцейським.

Наразі у Покровському відділі поліції працює 23 молодих співробітника.  Серед «нових» поліцейських – слідчі, дільничні офіцери, інспектори дізнання та оперуповноважені. За молодими співробітниками, які тільки в цьому році почали працювати у відділі, закріплені наставники, які допомагають їм в робочих питаннях, цікавляться побутовими умовами і допомагають адаптуватися в новому колективі.

На початку зустрічі начальник відділу нагадав присутнім, що основним призначення поліції є захист життя, здоров’я, прав і свобод громадян, а одним з основних напрямків її діяльності виступає попередження і припинення злочинів та адміністративних правопорушень.

-Ви прийняли вольове рішення – служити у поліції. І відтепер ви знаходитись 24/7 на захисті прав і свобод людей, а також інтересів  суспільства і держави. Ви маєте якісно виконувати свої функціональні обов’язки, - зазначив Олександр Коломієць.

У ході спілкування правоохоронці-наставники розповіли молодим колегам про свій професійний досвід, тонкощі роботи та запропонували допомогу в разі виникнення складних ситуацій, як в професійній діяльності так і особистого характеру.

Працівники кадрового забезпечення звернули увагу присутніх на необхідність дотримання заходів особистої безпеки під час виконання службових обов’язків, дисципліни і законності, транспортної дисципліни, а також карантинних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції.

Наприкінці зустрічі начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць зауважив, що він завжди готовий надати необхідну допомогу молодим працівникам, його двері постійно відчинені, тому в разі необхідності кожен з них може особисто звернутись до нього.

Аналогічний захід відбувся і в Мирноградському відділенні поліції.

Покровського відділу поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета