Поліцейські привітали свого колишнього колегу з 70-річним ювілеєм

10.09.2020


Сьогодні свій День народження святкує пенсіонер органів внутрішніх справ Володимир Собакарь.

Володимир Якович віддав понад 20 років свого життя службі у правоохоронних органах, починаючи свій міліцейський шлях, ще з далекого 1980 року. Робота в правоохоронних органах стала справою життя для чоловіка. За роки служби він отримав чимало відзнак і нагород за відмінну службу.

Сьогодні з нагоди ювілею до іменинника завітав начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць, який від імені начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Миколи Семенишина та від себе особисто привітав Володимира Яковича з Днем народження, подякував за активну громадянську позицію, ініціативність і самовідданість та вручив подарунок й подяку.

-Ви справжній правоохоронець, який і досі залишається «в строю». Ваша працелюбність, активна громадянська позиція, мудрість, рішучість та вольовитість є гідними для наслідування. В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, довгих років щасливого та мирного життя. Хай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! -  привітав ювіляра Олександр Володимирович.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета