У Селидовому правоохоронці роз’яснили малечі правила поведінки на дорозі

10.09.2020


До вихованців закладу дошкільної освіти «Чайка» завітали «гості в погонах» та навчили дівчаток та хлопчиків бути уважними пішоходами.

З настанням навчального року по всій території України правоохоронцями проводяться профілактичні заходи під назвою «Увага! Діти на дорозі!». У такий спосіб поліцейські закликають всіх учасників дорожнього руху обов’язково дотримуватись Правил дорожнього руху. При цьому особлива увага приділяється обізнаності цих Правил наймолодшими пішоходами.

Так, сьогодні інспектори ювенальної превенції та співробітники СРПП Селидівського відділення поліції завітали до малечі ЗДО «Чайка» й провели для них пізнавальний урок дорожньої грамоти. Правоохоронці спочатку розпитали в діток чи знають вони, що таке «світлофор» і для чого він потрібен, чи чули вони про дорожню «зебру» та чи вміють переходити дорогу по пішохідному переходу. Малюки з радістю відповідали на запитання гостей, однак зізнались, що сьогодні від поліцейських дізнались багато чого нового і тепер будуть більш уважними на дорозі.

Наприкінці заходу поліцейські показали діткам спецавтомобіль й зробили сумісне фото на згадку.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета