З початку року поліцейські Покровська розшукали 16 зниклих дітей

09.09.2020


Поліція знайшла всіх неповнолітніх, які зникли в цьому році. Більшість дітей повернули додому у першу добу після отримання повідомлення про зникнення.

Упродовж 8 місяців цього року до Покровського відділу поліції надійшло 16 повідомлень про зникнення неповнолітніх. Дві найчастіші причини уходу дітей з дому – непорозуміння з рідними та прагнення «самостійного» життя.

Місцезнаходження всіх зниклих встановлено. 15 дітей поліцейські повернули додому у першу добу після того, як отримали повідомлення про зникнення. З хлопцями і дівчатами все добре, вони не стали жертвами злочинів та нещасних випадків.

Одного хлопця довелось шукати троє діб. Юного втікача, який «мандрував» на велосипеді знайшли у Краматорську.

На вулиці, без уваги дорослих діти беззахисні, і щоб не допустити біди, правоохоронці діють максимально швидко. Пошуки ведуться одразу у кількох напрямках: у колі знайомих зниклої дитини, на території (перевіряють пустирі, покинуті будинки, підвали), на транспорті (вокзали, автостанції, зупинки).

Інспектори ювенальної превенції проводять превентивну роботу, застерігають підлітків від дій, які можуть зашкодити їм, а то й зламати долю. Але найкраща запорука безпеки дитини – любляча родина та увага з боку дорослих.

- Якщо ви маєте інформацію про дітей, які перебувають самі на вулиці, або про факти недбалого ставлення до маленьких громадян з боку їх рідних, просимо повідомити до поліції, - зазначив начальник Покровського ВП Олександр Коломієць.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета