Поліцейські розшукали правопорушника, який 17 років знаходився у розшуку

08.09.2020


Зловмисник був виявлений у Дніпропетровській області. Покровські оперативники привезли 39-річного порушника до Покровська та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Ще у 2001 році місцевий мешканець був осуджений за угон транспортного засобу і судом йому було призначено покарання у вигляді виправного строку. Про те, у 2003 році, покарання було змінено на позбавлення волі.  Але, чоловіка затримати не вдалось, бо він покинув місто. Правопорушник був оголошений в міжнародний розшук.

Весь цей час поліцейські не припиняли розшук зловмисника, перевірили безліч інформації про його можливе місце знаходження, про те затримати його не вдавалось.

Але, нарешті 5 вересня правопорушник був затриманий у сусідній області. Викрили його патрульні поліцейські м. Дніпра. Правоохоронці зупинили для перевірки документів водія транспортного засобу.  Як з’ясувалось, чоловік не мав при собі посвідчення водія та відповідних документів на транспортний засіб, окрім того, він відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Під час складання адмінматеріалів, правоохоронці встановили, що даний громадянин перебуває у розшуку з 2003 року і повідомили про це своїх колег з Покровська.

- Співробітники сектору кримінальної поліції Покровського ВП доставили порушника до Покровська. Тепер зловмиснику доведеться відбути призначене раніше судом йому покарання, - зауважив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета