Мирноградські поліцейські закликали учнів не замовчувати про випадки цькування

08.09.2020


Виховний захід з учнями школи № 10 провела інспекторка ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександра Кіпа. Поліцейська не тільки надала дітям корисні поради, а й закликала їх не бути байдужими щодо проявів насильства у школі та за її межами.

На початку зустрічі інспекторка поліції розповіла учням про їх права та обов’язки, нагадала про правила поведінки у школі. Також Олександра Кіпа звернула увагу школярів на види відповідальності неповнолітніх та пояснила в яких випадках батьки несуть відповідальність за скоєні правопорушення дітьми.

Наступною темою обговорення стала проблема булінгу. Інспекторка поліції роз’яснила учням, що булінг – це насмішки, цькування, бойкот, приниження дитини. Мотивацією до цього стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника та самоствердження. Поліцейська закликала не приховувати випадки цькування у школі та негайно повідомляти про них шкільному психологу, вчителю та батькам або телефонувати в поліцію за номером «102».

-Будь-який конфлікт можна вирішити мирним шляхом, без застосування морального чи фізичного тиску. Якщо ви самі не в змозі вирішити якесь питання, зверніться до дорослих: батьків, вчителів, психологів, медіаторів. Також ви можете самостійно звернутись у поліцію і ми завжди прийдемо вам на допомогу,- зауважила інспекторка ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександра Кіпа.

Наприкінці зустрічі поліцейська закликала школярів вести здоровий спосіб життя та розповіла їм про небезпеку для життя людини, яку несуть такі пагубні звички, як тютюнопаління, чи алкоголь.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета