У Мирнограді поліцейські нагадали учасникам дорожнього руху Правила поведінки на дорозі

07.09.2020


Спочатку «гості в погонах» завітали до учнів ЗОШ №8 й ліцею «Гармонія» та поспілкувались із дітьми й закріпили з ними знання дорожньої грамоти. А потім нагадали  водіям про особливості проїзду поблизу навчальних закладів міста.

Вже традиційно на початку навчального року мирноградські поліцейські проводять профілактичні рейди, мета яких – попередження дитячого травматизму на дорозі. Правоохоронці відвідують навчальні заклади, спілкуються із дітьми, батьками й вчителями та закликають всіх дотримуватись правил дорожнього руху, аби не стати винуватцями ДТП чи потерпілими. Профілактичні бесіди проводяться також і з водіями. Їх поліцейські попереджають про підвищену увагу на дорогах поблизу шкіл, а також про дотримання швидкісного обмеження.

-У цьому році біля кожної зі шкіл, що прилягають до дороги, будуть чергувати наші патрулі. Їх завдання - стежити за тим, як водії дотримуються правил проїзду, знаходяться поруч пішохідних переходів, а також - як юні перехожі дотримуються основних правил дорожньої грамоти, -  зазначив начальник СРПП Мирноградського ВП Сергій  Левченко.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета