З початку року покровські поліцейські задокументували 121 злочин у сфері нелегального обігу наркотичних речовин

04.09.2020


Протягом 8 місяців 2020 року співробітники Покровського відділу поліції задокументували 17 фактів збуту наркотиків, припинили діяльність 3 наркопритонів, які зловмисники влаштували у своїх оселях.

Також з початку року поліцейськими задокументовано 3 факти використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів. За даними фактами були відкриті кримінальні провадження за ст. 306 Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування закінчено і кримінальні провадження з обвинувальними актами спрямовано до суду.

З 20 травня на території обслуговування проводиться  оперативно-профілактична операція «Мак». За період відпрацювання правоохоронцями Покровського відділу поліції задокументовано 9 фактів вирощування нарковмісних рослин, вилучено близько 200 кущів конопель.

- Поліція звертається до всіх громадян з проханням, якщо ви маєте інформацію про виготовлення та реалізацію наркотиків, телефонуйте на лінію 102 або до чергової частини Покровського відділу поліції за номером 050-020-98-46. Конфіденційність гарантуємо, - зауважив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета