Понад 2 тисячі порушень правил дорожнього руху зафіксували поліцейські Покровська з початку року

03.09.2020


З них - 197 фактів керування транспортом у стані сп’яніння. Загалом з початку року на дорогах Покровська та Покровського району сталося 198 дорожньо-транспортних пригод, з яких  31 – з потерпілими.  Травми отримали 38 громадян, 6 – загинули.

Як свідчить поліцейська статистика, найбільш частими причинами аварій стають перевищення максимально дозволеної швидкості руху транспортного засобу, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, недотримання безпечної дистанції, керування транспортним засобом у стані сп'яніння тощо.

Що стосується нетверезих водіїв, то, сідаючи за кермо напідпитку, людина вже вчиняє правопорушення. До того ж, вже будучи в дорозі, під час руху вона втрачає контроль як над власною поведінкою, так і над ситуацією в цілому. Як результат - порушення водієм інших правил дорожнього руху. Так, з початку року покровські поліцейські викрили 197 водіїв, які керували транспортом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. У відношенні правопорушників поліцейські склали адміністративні матеріали.

Тож, працівники поліції звертаються до водіїв та власників автомототранспортних засобів із закликом бути відповідальними, і беззаперечно дотримуватися вимог законодавства. Будьте уважними у дорозі, не відволікайтеся під час руху на розмови, в тому числі й по телефону. Кермувальнику слід бути передбачливим, враховувати погодні умови, стан покриття автодороги, дальність видимості, бути обачним під час перетину залізничних переїздів, проїзду повз дитячі навчальні заклади, двори багатоповерхівок тощо.

Будьте відповідальні, і завжди щасливо повертайтеся додому.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета