З початку року авдіївські поліцейські притягнули до відповідальності 74 особи за придбання та виготовлення самогону

02.09.2020


У всіх виявлених порушників поліцейські вилучили 50 літрів самогону, 620 літрів браги та 23 самогонних апаратів.

Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва тягне за собою адміністративну відповідальність. Так, за таке порушення з початку року правоохоронці Авдіївського відділення поліції притягнули до відповідальності 27 осіб. Відносно порушників складені адмінпротоколи за ст. 177 «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, поліцейські викрили та притягнули до відповідальності 47 громадян, які у себе вдома виготовляли й зберігали саморобний алкоголь та самогонні апарати. За всіма фактами правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення» Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу.

Вчора дільничні офіцери Авдіївського відділення поліції викрили ще одного порушника. Місцевий мешканець 1956 року народження  вдома виготовляв самогон. Правоохоронці вилучили у нього 30 літрів браги та самогонний апарат, які й знищили на місці, а відносно порушника склали адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП.

Поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконне виготовлення або реалізацію самогону, відразу звертайтеся за телефоном «102» або до свого дільничного офіцера поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета