Ювенальні поліцейські Покровська відвідали родини, які опинились в складних життєвих обставинах

02.09.2020


Поліцейські перевірили в яких умовах виховуються діти та провели профілактичні бесіди з дорослими про недопущення скоєння насильства в сім’ї.

З метою захисту неповнолітніх і забезпечення їх прав на проживання в належних умовах, на минулому тижні правоохоронці Покровського відділу поліції  спільно з працівниками соціальних служб відвідали родини у Покровському районі, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Учасники рейду перевірили в яких умовах виховуються діти, чи не порушуються їх права. Крім того, з дорослими вони провели профілактичну бесіду про недопущення скоєння насильства в сім’ї та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Також нагадали батькам про необхідність забезпечення дітей шкільними приладдям та підготовки до навчального процесу в умовах карантину.

Інспектор ювенальної превенції Покровського ВП Дмитро Тимошенко провів із дітьми проведено профілактичну бесіду щодо заборони пропусків та прогулів навчання без поважних причин, та нагадали про обов'язкове дотримання правил дорожнього руху під час подорожі до школи.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета