Селидівські правоохоронці попередили спробу передачі наркотичної речовини до виправної колонії

02.09.2020


Посилку із замаскованим наркотиком приніс до виправного закладу своєму приятелю колишній засуджений. Правоохоронці вчасно відреагували та вилучили наркотичну речовину. Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження.

Вчора співробітники Селидівського відділення поліції отримали повідомлення від працівників СВК-82 смт Гостре про те, що ними під час огляду посилки засудженому серед харчових продуктів був виявлений пакет із цукром, в середині якого знаходилась кристалічна порошкоподібна речовина білого кольору, зовні схожа на наркотичну. Встановлено, що дану посилку до виправного закладу приніс 82-річний мешканець м.Курахове, зі слів якого, про це його попросили невідомі люди. Справжність його слів встановлюватиме слідство.

За даним фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета