Керівництво Покровського відділу поліції привітало доньку загиблого правоохоронця з Днем знань

01.09.2020


Сьогодні Діана Мандрик вперше переступила поріг школи. Підтримати та привітати дівчинку з цим особливим днем приїхали «гості у погонах» - колеги та друзі загиблого батька Віталія, бійця підрозділу «Сокіл». 

У 2014 році ціною власного життя Віталій Мандрик врятував від теракту мешканців Маріуполя, зупинивши авто терористів, повністю заповнене вибухівкою. Правоохоронці  шанують подвиг свого колеги й не залишають без уваги його родину. Так, сьогодні заступник начальника Покровського відділу поліції Артур Двадцятник з подарунками завітав в гості до маленької Діани, яка сьогодні стала школяркою.

- Вітаємо тебе із цим зворушливим святом. Дорога знань цікава і нескінченна і ми бажаємо тобі легко йти нею, зустрічаючи нових добрих друзів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен твій день, кожен крок. Бажаємо тобі наснаги, успіхів та приємних вражень. Ти завжди можеш розраховувати на нашу підтримку,- привітав дівчинку підполковник поліції.

А напередодні початку нового навчального року до Покровського відділу поліції завітали рідні загиблих при виконанні службових обов’язків правоохоронців Віталія Мандрика і Олександра Білого. Начальник поліції Олександр Коломієць привітав дітей із Днем знань та подарував подарунки.

- Бажаю всім вам, щоб новий навчальний рік приніс тільки приємні враження, великі успіхи та нові досягнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, - побажав присутнім полковник поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета