У Покровському відділі поліції вшанували пам'ять загиблих захисників України

29.08.2020


День пам`яті загиблих на службі співробітників МВС України відтепер поєднано із 29 серпня - Днем пам`яті загиблих захисників України. Загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних меморіалів.

Мітинги-реквієм на честь правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків, відбувся у Покровському відділі поліції та його структурних підрозділах.

Біля пам’ятного меморіалу зібралися керівники та співробітники поліції, рідні та друзі загиблих правоохоронців, ветерани МВС та працівники муніципальної служби правопорядку аби разом згадати подвиги героїв.

- Сьогодні ми з сумом згадуємо всіх правоохоронців, які одного разу не повернулися зі служби додому. Серед загиблих - представники різних поколінь. Загинули вони в різний час, і при різних обставинах. Але, їх об'єднує одне - виконання вимог присяги. Де треба було віддати життя, вони її віддали, захищаючи спокій, порядок і життя людей. Вічна їм пам'ять і низький уклін їх сім'ям, - відзначив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять кожного захисника та поклали квіти до меморіалу та пам’ятної дошки. 

Також керівництво Покровського відділу поліції разом із рідними загиблих правоохоронців відвідали місця поховання Віталія Мандрика та Олександра Білого, де вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання  та поклали квіти на могили.

Покровський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета