З початку року мирноградські поліцейські задокументували понад 1300 порушень правил дорожнього руху

28.08.2020


З них - 132 факти керування транспортом у стані сп’яніння.

Загалом з початку 2020 року на дорогах Мирнограду сталося 27 дорожньо-транспортних пригод, 8 – з них з потерпілими.  Внаслідок аварій травми отримали 7 громадян, 1 людина загинула.

За словами заступника начальника Мирноградського відділення поліції Сергія Кушніра, основними причинами дорожньо-транспортних пригод є перевищення швидкості, порушення правил маневрування та обгону транспортних засобів, керування водіями автівками в стані сп’яніння.

Для посилення контролю за безпекою дорожнього руху та зменшення аварійності з 23 липня до кінця серпня поліцейські здійснюють профілактичне відпрацювання автошляхів під назвою "Безпечне шосе". Особливу увагу правоохоронці приділяють аварійно-небезпечним ділянкам.

Крім того, співробітники сектору реагування патрульної поліції проводять з водіями й пішоходами профілактичну роботу, а також виявляють і припиняють адмінправопорушення, які можуть стати причинами автопригод.

Співробітники поліції закликають водіїв і пішоходів відповідально ставитися до власного життя й здоров’я та не порушувати правила дорожнього руху.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета