Авдіївські поліцейські притягнули до адмінвідповідальності понад 30 батьків, які не виконували обов’язки з виховання дітей

28.08.2020


Таку кількість порушників працівники ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції виявили з початку року у рамках заходів, спрямованих на недопущення вчинення злочинів і правопорушень неповнолітніми та стосовно них.

За результатами проведеної роботи поліцейські склали 30 адміністративних протоколів за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП). Також інспектори поліції притягнули до відповідальності 3 батьків за вчинення насильства в сім’ї (ст. 173-2 КУпАП).

З початку року правоохоронці виявили 4 факти порушення закладами торгівлі заборони на продаж дітям алкогольних напоїв і тютюнових виробів (ст. 156 КУпАП) та 5 фактів доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст. 180 КУпАП).

Поліцейські звертаються до батьків: будьте ближче до своїх дітей, цікавтеся, де вони знаходяться, з ким спілкуються, як проводять свій час. Звертайте увагу, в якому стані приходять додому ваші діти. Контроль з боку дорослих допоможе уникнути необдуманих вчинків.

Також співробітники поліції звертаються до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої і тютюнові вироби неповнолітнім, та завжди перевіряти документи, що засвідчують вік молодої людини.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета