Покровські поліцейські розшукали неповнолітнього втікача, який «подорожував» на велосипеді

07.08.2020


Як пояснив хлопець, він втік з дому, аби помандрувати країною. Велосипедна подорож закінчилася у Краматорську, де його знайшли поліцейські. Зараз з хлопцем все добре, він знаходиться з батьками. Протиправних дій відносно нього не скоєно.

Наприкінці минулого тижня до поліції Покровська звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що з дому втік її 12-річний син. Хлопець залишив прощальну записку з поясненням, що хоче покататися на велосипеді.

Весь особовий склад Покровського відділу поліції був націлений на пошуки дитини.

Орієнтування з детальним описом було направлено всім нарядам поліції та розміщено у соцмережах та ЗМІ. Поліцейські розуміли, що мандрівник міг виїхати за межі Покровська, тому розширили пошуки та долучили колег з сусідніх міст. За кілька днів втікача було знайдено у Краматорську.

На щастя, з неповнолітнім все добре.

Хлопець розповів, що хотів подорожувати на велосипеді, тому вирішив втекти з дому. Ночував у полі, а вдень долав кілометри доріг.

Поліцейські провели з втікачем та його батьками профілактичну бесіду та пояснили, якими наслідками могла закінчитися така подорож.

Шановні батьки! Приділяйте більше уваги дітям, налагоджуйте дружні, довірливі стосунки.

- Якщо Ваша дитина зникла, одразу звертайтеся у поліцію за номером 102, - зазначив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета