У Мирнограді правоохоронці проводять профілактичні заходи з учасниками дорожнього руху

30.07.2020


Поліцейські СРПП Мирноградського відділення поліції спілкуються з водіями й пішоходами та закликають їх бути уважними на дорозі та обов’язково дотримуватись Правил дорожнього руху.

З метою підвищення ефективності профілактичного впливу і зниження тяжкості наслідків ДТП за участю осіб, які керують транспортними засобами на території м. Мирноград з 23 липня по 30 серпня проводиться комплекс профілактичних заходів, спрямований на профілактику аварійності, збереження життя і здоров’я громадян.

Аби водії не забували про уважність під час руху, а пішоходи — про наслідки травмування у випадках нехтування правилами дорожнього руху, мирноградські правоохоронці проводять з ними профілактичні бесіди. Такі ж бесіди поліцейські проводять і з батьками юних пішоходів і дітьми, окремо зупиняючись на необхідності законослухняної поведінки, уважного ставлення до правил дорожнього руху під час руху через пішохідний перехід та дотриманні вимог дорожніх знаків.

Наприкінці бесіди правоохоронці вручають тематичні пам'ятки.

Слід зазначити, що у Мирнограді з початку профілактичних заходів притягнуто до відповідальності 55 водіїв, які порушували Правила дорожнього руху, з них 5 випадків керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета