Поліцейські Мирнограду проводять профілактичні заходи серед водіїв мототранспорту

29.07.2020


Комплекс профілактичних заходів покликаний попередити ДТП за участю водіїв мототранспорту, вберегти життя мотоциклістів та знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму. Відпрацювання триватиме по 31 липня поточного року.

Мотовелотранспорт є найбільш доступним і мобільним транспортним засобом. Велосипеди, скутера, мопеди та мотоцикли разом з цим – є досить серйозним джерелом підвищеної небезпеки, а дорожні пригоди за їх участю призводять до тяжких наслідків.

В рамках профілактичних заходів поліцейські додатково роз'яснюють водіям двоколісних транспортних засобів, як необхідно інформувати інших учасників дорожнього руху про зміну напрямку руху при відсутності світлових покажчиків поворотів, роз'яснюють необхідність обладнання транспортних засобів звуковими та світлоповертаючими сигналами.

З початку проведення профілактичних заходів працівниками сектору реагування патрульної поліції Мирноградського відділення поліції було виявлено скутер, який перебував у розшуку та перевірено 54 одиниці мототранспорту.

Отже, поліцейські вкотре нагадують, що мопедами, скутерами, моторолерами, які мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см можна керувати з 16 років при наявності водійського посвідчення категорії «А1».

Керувати мотоциклом можна з 18 років при наявності водійського посвідчення категорії «А».

Водій двоколісника повинен пересуватися тільки в застебнутому мотошоломі. За керування мотоциклом або мопедом без мотошолома, а також за перевезення пасажирів без мотошоломів передбачений штраф.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета