В Авдіївці поліції здався колишній бойовик фейкової республіки «ДНР»

22.07.2020


Чоловік вступив до незаконного збройного формування заради заробітку та приймав участь у будівництві блокпосту у м. Авдіївка. Прослуживши нетривалий час в лавах «ДНР» та не отримавши обіцяних грошей, чоловік покинув бойовиків.

До чергової частини Авдіївського відділення поліції звернувся 37-річний місцевий мешканець, який зізнався, що якийсь час він працював на бойовиків фейкової республіки.

Чоловік розповів, що у червні 2014 року він не мав постійного заробітку. Тоді його товариш, який на той момент вже був бойовиком «ДНР», покликав на роботу. Чоловік почав працювати на будівництві блокпосту на околиці Авдіївки.

Однак вже через два тижні чоловік розчарувався в ідеології терористів, зрозумів що заробітної плати він не отримає і вирішив залишити ряди бойовиків.

Розуміючи, що йому загрожує відповідальність він вів прихований спосіб життя, пересувався в місті виключно в нічний час, так як переживав про скоєне, всіляко ховаючись від правоохоронних органів.

«Дізнавшись з засобів масової інформації про те, що існує програма «Повертайся додому», яка передбачає звільнення від кримінальної відповідальності, я вирішив скористатися шансом і звернутися до поліції», - розповідає чоловік.

Наразі відносно нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують, що згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України у випадку, якщо особа не скоювала тяжких злочинів проти людей, добровільно залишила лави НЗФ та розповіла про це правоохоронцям, їй надається гарантований державою шанс на мирне життя без кримінальної відповідальності.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета