За 6 місяців покровські поліцейські склали 58 адмінпротоколів відносно батьків, які неналежно виконують свої обов’язки

14.07.2020


Незабезпечення необхідних умов для проживання та виховання дітей, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень, самовільне залишення дітлахами домівок  – основні фактори, на підставі яких працівники ювенальної превенції Покровського відділу поліції притягнули батьків до адміністративної відповідальності.

Співробітники ювенальної превенції поліції постійно проводять низку заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дітей, запобігання вчиненню ними та стосовно них правопорушень. В зоні особливої уваги правоохоронців знаходяться неповнолітні, які виховуються в родинах, що опинились в складних життєвих обставинах. Адже, найчастіше, саме в таких сім’ях батьки не приділяють належної уваги своїм дітям, не займаються їх вихованням. Аби своєчасно виявити негативні явища в таких сім’ях, поліцейські спільно із представниками соціальних служб регулярно відвідують родини зазначеної категорії та перевіряють побутові умови, психологічний та фізичний стан дітей, а також виконання батьками своїх обов'язків.

Так, з початку року інспектори  ювенальної превенції Покровського відділу поліції склали 58 адміністративних протоколів за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Головна причина притягнення таких батьків до відповідальності – це не створення нормальних умов для розвитку неповнолітніх, самовільне залишення дітьми домівок та  скоєння ними адміністративних правопорушень.

Звертаємось до громадян з проханням - не будьте байдужими! Якщо поруч із вами є сім’ї, де діти виховуються у неналежних умовах, або відносно них вчиняється домашнє насильство, повідомляйте у поліцію, - зауважив заступник начальника Покровського відділу поліції Артур Двадцятник.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета