Поліцейські нагадали юним покровчанам про основні правила поводження на воді

14.07.2020


Щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади, співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції нагадали дітям правила поведінки на воді і основи безпеки в повсякденному житті.

З початком купального сезону інспектори сектору ювенальної превенції Покровського відділу поліції регулярно проводять зустрічі з дітьми, які відпочивають на місцевих водоймах. Під час заходів поліцейські нагадують неповнолітнім про загальні правила поведінки на воді, розповідають, до яких наслідків можуть призвести безвідповідальна поведінка на воді, а також купання  без дозволу дорослих та у заборонених місцях. Також співробітники поліції розказують як слід поводитись, у випадку, якщо побачили, що хтось тоне чи кличе на допомогу.

Не залишають правоохоронці поза увагою і правила дорожнього руху. Юним мешканцям Покровська ювенальні поліцейські нагадують про правила пересування на двоколісних транспортних засобах, про необхідність  використання світловідбивних елементів у вечірній час доби, а також розповідають, до яких наслідків призводить нехтування Правилами дорожнього руху.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета