Поліцейські Донеччини викрили три факти незаконного вилову охоронюваних державою біоресурсів

14.07.2020


Любителі рибалки в Азовському морі виловили 56 «червонокнижних» рибин на загальну суму 18 500 гривень. За вилов рідкісної азовської шемаї правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Під час патрулювання в акваторії Азовського моря неподалік від пляжу Лівобережного району Маріуполя поліцейські роти поліції особливого призначення спільно з державним рибоохоронним патрулем виявили три факти вилову водних біоресурсів. На гачках у зловмисників опинилась азовська шемая у загальній кількості 56 особин. Сума збитків, нанесених браконьєрами рибному господарству держави, становить понад 18 500 гривень.

Вказані біоресурси вилучено, відносно порушників складено адміністративні протоколи згідно зі ст. 90 «Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Упродовж літнього періоду це другий випадок вилову риби, занесеної до Червоної книги України. У червні бійці роти поліції особливого призначення викрили два факти вилову риби родини осетрових за допомогою заборонених знарядь лову поблизу пляжу села Піщаний. Знаряддя лову було вилучено, а осетрів повернуто назад у воду. Збиток, завданий державі, сягає 96 000 гривень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета