«Головне у нашій роботі – це знайти спільну мову з дітьми» - впевнений ювенальний поліцейський Дмитро Тимошенко

30.06.2020


Інспектор з ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко з 2006 року працює за цим напрямком і не уявляє себе в іншій ролі.

Хлопець виховувався у звичайній родині, де батьки не мали відношення до правоохоронних органів. Вже з дитинства Дмитро мріяв працювати в міліції. Після закінчення школи юнак вступив до лав Донецького юридичного інституту за заочною формою навчання за спеціальністю «Правознавство». Паралельно, навчаючись заочно у 2003 році прийшов працювати, у тоді ще, патрульно-постову службу міліції. Щоденно виконуючи свої службові обов’язки правоохоронець кожного дня працював з людьми, стикався з їхніми проблемами, які виникали у них в складних життєвих ситуаціях. В роботі працівник поліції мав знайти спільну мову не тільки із дорослими, і ще й з дітьми, при цьому навчити малечу бути законослухняною та забезпечити її захист.

Тож свій вибір на користь служби у кримінальній міліції по справах дітей Дмитро Тимошенко зробив не випадково, і у 2006 році був призначений на посаду оперуповноваженого по справах неповнолітніх де й досі продовжує працювати на посаді інспектора з ювенальної превенції.

- Жодного разу не пошкодував про свій вибір. Бути поліцейським – це не робота і не служба, а спосіб життя. Всі труднощі служби перекриваються  – довірою дітей, їхніми посмішками й простим «дякую» від батьків, - каже Дмитро.

У поліцейського також є надійні помічники – це учасники покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських». Разом із лігівцями поліцейські влаштовують свята, проводять різноманітні конкурси, активно беруть участь у міських заходах. Для своїх підопічних Дмитро Тимошенко став не тільки надійним захисником, а й справжнім другом та радником, а для багатьох з них - і прикладом.

А ще, Дмитро став другим батьком для своєї маленької племінниці - Діани, батько якої, загинув під час знешкодження групи диверсантів, які планували теракт на території Маріуполя.

​У вільний від роботи час Дмитро товаришує зі своїми колегами, які вже вийшли на пенсію, але продовжують жити одними думками та інтересами своїх колег.
«Дуже полюбляю виїзди на природу, обожнюю риболовлю, люблю своїх друзів, свою роботу та взагалі життя, адже я - щаслива людина!» - з посмішкою зізнається майор поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета