Мирноградські поліцейські проводять перевірку номерних знаків транспортних засобів

30.06.2020


Профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак» триватимуть до кінця липня. Метою є виявлення номерних знаків, які не відповідають стандартам, а також порушення правил їх використання.

З 22 червня до 31 липня на території Покровської оперативної зони проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Номерний знак».

На автомобільних дорогах загального користування та вулицях населених пунктів правоохоронці виявляють факти застосування номерних знаків, що не відповідають вимогам стандартів.

Так, з початку вказаних профілактичних заходів співробітниками сектору реагування патрульної поліції Мирноградського відділення поліції складено три протоколи за такі порушення.

Поліція нагадує: за використання знаків, закріплених у невстановленому місці або закритих іншими предметами, забруднених чи неосвітлених, із нанесенням покриття чи матеріалів, що ускладнюють їх фіксацію, водії транспортних засобів будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

Водіям варто знати, що керування транспортом без номерів за ч. 6 ст. 121 КУпАП передбачає накладання штрафу 170 гривень. Також потрібно знати, що якщо ви загубили номерний знак (в тому числі, внаслідок природних стихійних явищ), чи у вас його вкрали, вам необхідно звернутися до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації та отримання нових номерів. Будьте уважними!

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета