Покровські ювенальні поліцейські перевірили родину, яка знаходиться під соціальним супроводом

26.06.2020


Жінка, яка разом зі співмешканцем виховує 5-річного хлопчика, вже неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців за неналежне виконання батьківських обов’язків. Цього разу вона змінила місце проживання, і поліцейські відразу навідались до неї аби перевірити чи створені всі умови для належного виховання дитини.

Про те, що в одному із селищ Першотравневої селищної ради оселилась нова родина з маленькою дитиною, правоохоронцям повідомила сільська голова. Раніше сім’я мешкала в Покровську та знаходилась на обліку в соціальній службі. Наступного дня зазначену родину проінспектували співробітники поліції, медик та голова сільради.

Під час перевірки були оглянуті помешкання та обстежені житлово-побутові умови проживання. Порушень перевіряючі не виявили. Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Максим Алтухов  провів з матір’ю профілактичну бесіду про недопущення скоєння насильства в сім’ї та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Адже раніше жінка притягувалась правоохоронцями до відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, навіть хлопчика поліцейські тимчасово розміщали у дитячому відділенні лікарні, бо була загроза його здоров’ю.  Наразі матір виправила ситуацію та створює належні умови для життя свого сина.

- Ми й надалі будемо постійно відвідувати родину, адже ми повинні бути впевнені, що дитина зростає в сприятливих умовах, а батьки піклуються про неї та приділяють їй достатньо уваги, - зауважив інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Максим Алтухов.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета