З початку року поліцейські Покровського відділу поліції виявили 115 злочинів у сфері нелегального обігу наркотичних речовин

26.06.2020


З незаконного обігу за даний період вилучено понад пів кілограма наркотичних речовин.

Протягом 2020 року покровськими правоохоронці задокументували 9 фактів збуту наркотиків, з яких по 6 фактам зловмисникам повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У 2 випадках правопорушники збували наркотики через мережу інтернет.

За цей період співробітники Покровського відділу поліції припинили діяльність 3 наркопритонів, які зловмисники влаштували у своїх оселях.

Також з початку року поліцейськими задокументовано 3 факти використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 306 Кримінального кодексу України, наразі триває досудове розслідування.

З 20 травня на території обслуговування проводиться  оперативно-профілактична операція «Мак». За період відпрацювання правоохоронцями Покровського відділу поліції задокументовано 4 факти вирощування нарковмісних рослин, вилучено понад 100 кущів конопель.

- Поліція звертається до всіх громадян з проханням, якщо ви маєте інформацію про виготовлення та реалізацію наркотиків, телефонуйте на лінію 102 або до чергової частини Покровського відділу поліції за номером 050-020-98-46. Конфіденційність гарантуємо, - зауважив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета