Поліція вдруге притягує мешканця Білицького до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

25.05.2020


Чоловік систематично вчиняє насильницькі дії в родині та вже перебуває під судом за це. Поліцейські розпочали відносно агресора ще одне досудове розслідування. Йому загрожує до 2-х років позбавлення волі. За насильство в сім’ї мешканцю Білицького загрожує друга кримінальна відповідальність

Одна з основних причин агресивної поведінки 33-річного чоловіка в родині є зловживання спиртними напоями. Так, жертвою кривдника стала його 40-річна співмешканка, яка виховує двох малолітніх дітей. Чоловік постійно вчиняє сварки, ображає жінку та влаштовує безлад в оселі.

За це відносно агресора дільничним офіцером поліції неодноразово складалися адміністративні протоколи, однак це не допомогло виправити його поведінку. В цьому році відносно агресора слідчі Добропільського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України. Наразі справа знаходиться на розгляді у суді.

Проте, всі вжиті заходи не зупинили кривдника – його співмешканка знов звернулась до поліції та поскаржилася на вчинення домашнього насильства.

За фактом чергового випадку вчинення домашнього насильства у відношенні чоловіка  відкрито вже друге кримінальне провадження за ст. 126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання від громадських робіт до двох років позбавлення волі.

Поліцейські закликають осіб, які страждають від насильства у родині, не терпіти мовчки та звертатися за допомогою.

Нагадаємо, для тих хто потерпає від знущань близьких існує безкоштовна національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству 0-800-500-335 або з мобільного 116-123. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета