Авдіївські поліцейські з початку року притягнули до відповідальності 11 батьків за неналежне виконання своїх обов’язків

23.05.2020


Залишення дітей без нагляду, незабезпечення необхідних умов для їх проживання та виховання, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень – основні фактори, на підставі яких працівники ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції притягнули батьків до адміністративної відповідальності.

Інспектори ювенальної превенції поліції постійно проводять низку заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дітей, попередження вчинення ними та стосовно них правопорушень.

В зоні особливої уваги правоохоронців знаходяться неповнолітні, які виховуються в родинах, що опинились в складних життєвих обставинах. Адже, найчастіше, саме в таких сім’ях батьки не приділяють належної уваги своїм дітям, не займаються їх вихованням. Аби своєчасно виявити негативні явища в таких сім’ях, поліцейські спільно із представниками соціальних служб регулярно відвідують родини зазначеної категорії та перевіряють побутові умови, психологічний та фізичний стан дітей, а також виконання батьками своїх обов'язків.

Зокрема, з початку року співробітники Авдіївського відділення поліції склали 11 адмінматеріалів за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Головна причина притягнення таких батьків до відповідальності – це не створення нормальних умов для розвитку неповнолітніх, байдужість до долі власних дітей. Крім того, 3 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 184 КУпАП, а саме за те, що їх неповнолітні діти віком від 14 до 16 років вчинили адміністративне правопорушення. Є і такі батьки відносно яких правоохоронці вже вдруге склали адмінматеріали за даною статтею.

Так, вчора інспекторка ювенальної превенції Тетяна Нестерук повторно притягнула до адміністративної відповідальності місцеву мешканку 1993 року народження, яка самостійно виховує 5-річну донечку. Жінка останнім часом зловживає спиртними напоями та не приділяє дитини належної уваги. У квітні правоохоронці вже проводили з нею профілактичну роботу, давали строк на виправлення ситуації. Тоді жінка пообіцяла змінити ставлення до виховання дитини, проте і далі не турбувалася про доньку. Під час чергового візиту до родини, інспекторка поліції знов застала матір у стані алкогольного сп’яніння, а маленька дитина була брудна та голодна. Жінка попросила дати термін на виправлення та пообіцяла припинити пиячити та зайнятись вихованням дитини.

Тетяна Нестерук передала інформацію про дану родину в місцеву службу у справах дітей, а матір попередила про можливе позбавлення її батьківських прав.

Поліцейські звертаються до усіх громадянам: не будьте байдужими і якщо поруч із вами є сім’ї, де діти виховуються у неналежних умовах повідомляйте у поліцію -"102".

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета