Добропільські поліцейські задокументували факт продажу тютюнових виробів неповнолітньому

22.05.2020


З підлітком співробітники поліції провели профілактичну бесіду, а продавчиню, яка продала сигарети неповнолітньому притягнули до адміністративної відповідальності.

Так, під час патрулювання співробітники Добропільського відділення поліції помітили, як молодий хлопець вийшов з місцевого магазину з сигаретами. Під час спілкування із правоохоронцями, юнак пояснив, що йому 16 років та зізнався, що тютюнові вироби він щойно придбав в крамниці, при чому продавчиня не запитувала про його вік та про будь-які документи.

Інспектор ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко провела з неповнолітніми профілактичну бесіду.

Також відповідно до ч.2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) кодексу України про адміністративні правопорушення відносно жінки, яка продала алкогольні напої особі, що не досягла 18-річного віку, складено адмінпротокол. Продавчині доведеться сплатити штраф.

Працівниками поліції постійно проводиться робота з виявлення порушень у порядку продажу алкоголю та тютюну і притягнення винних осіб до відповідальності. Так, з початку поточного року це вже сьомий протокол, складений Добропільськими поліцейськими на продавців, які реалізували підакцизну продукцію неповнолітнім.

Шановні громадяни, якщо Вам відомі факти розміщення торгівельних точок поблизу навчальних закладів і випадки реалізації підприємцями слабоалкогольних, алкогольних напоїв, тютюнових виробів або курильних сумішей дітям, просимо повідомляти на лінію за номером 102.

Давайте разом боротися з торговцями, які продовжують збагачуватися за рахунок здоров'я дітей та молоді, продаючи їм сигарети та алкоголь !!!

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета