В Авдіївці місцевий мешканець добровільно видав поліцейським знайдені боєприпаси

21.05.2020


Чоловік, розуміючи небезпеку знахідки, добровільно видав співробітникам поліції набої до автоматичної зброї. Таким чином не тільки звільнившись від відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів, але і попередивши можливі негативні наслідки необачного поводження з вибуховими предметами.

Вчора авдіївським правоохоронцям місцевий 36-річний мешканець повідомив, що нещодавно знайшов набої, які хоче добровільно видати.

За його словами, боєприпаси він знайшов на минулому тижні біля залізничної колії. Додому набої чоловік забирати не став, а переховав їх неподалік. На місце події була викликана слідчо-оперативна група Авдіївського відділення поліції, яка вилучила 57 набоїв до автоматичної зброї.

Боєприпаси направлені на експертизу.

Поліцейські нагадують: відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» порушникам загрожує від 3 до 7 років. У разі добровільної здачі зброї, що зберігається незаконно, громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки, негайно повідомляйте про це на лінію «102». Не зберігайте в себе знайдені боєприпаси. Не наражайте на небезпеку своє життя і життя оточуючих.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета