У Мирнограді поліцейським добровільно здалася колишня посібниця бойовиків

18.05.2020


Мешканка Мирнограда вирушила до окупованої Макіївки та влаштувалася на роботу до виправної колонії. Не отримавши обіцяної плати, жінка здала зброю та повернулася додому. Після чотирьох років переховувань вона вирішила зізнатися в протизаконній діяльності та звільнитися від кримінальної відповідальності.

Колишня посібниця бойовиків розповіла, що в березні 2016 року поїхала до Макіївки, щоб провідати подругу. При зустрічі дізналася, що та є найманкою збройних сил ДНР та, нібито, отримує непогану зарплатню. З огляду на почуте, гостя попросила влаштувати її на роботу.

Так, новоспечена прибічниця бойовиків отримала військову форму, пістолет Макарова та роботу в Макіївській виправній колонії. Їй обіцяли щотижня платити 3-4 тисячі російських рублів.

Пропрацювавши місяць, але так і не отримавши обіцяної щотижневої зарплатні, посібниця бойовиків здала зброю і повернулась на підконтрольну Україні територію. Побоюючись кримінальної відповідальності, колишня найманка вела прихований спосіб життя.

Дізнавшись із засобів масової інформації про гарантовану законом можливість звільнення від кримінальної відповідальності, вирішила більше не мовчати, а звернутись до поліції.

Вона надала свідчення щодо своєї протиправної діяльності, які наразі перевіряють слідчі.

Якщо буде встановлено, що під час перебування у лавах терористичної організації «ДНР» підозрювана не вчиняла тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України її буде звільнено від кримінальної відповідальності.

Поліція Донеччини повідомляє: аби почати нове життя без постійних переховувань та страху, колишні учасники не передбачених законами України воєнізованих або збройних формувань мають звернутися до поліції за номерами телефонів 095-09-46-121 або 102.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета