Поліція Добропілля притягує до відповідальності жінку, яка на 4 дні залишила немовля у родички

13.05.2020


Жінка пішла до знайомих, залишивши хлопчика у своєї сестри, а повернулася через чотири дні, коли правоохоронці вже направили дитину до місцевої лікарні.

До працівників поліції Добропілля звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що її сестра «ненадовго» залишила їй свого місячного сина та вже четвертий день не з’являється вдома.

Ювенальні поліцейські знайшли 29-річну горе-матір та встановили, що весь цей час жінка вживала алкогольні напої зі своїми знайомими та навіть не цікавилася своєю дитиною. Тільки після вилучення малюка жінка повернулася додому.

Наразі малюк знаходиться в інфекційному відділенні Добропільської лікарні, а відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків.

Якщо жінка не виправиться та не змінить своє ставлення до дитини, буде вирішуватися питання про позбавлення її батьківських прав.

Якщо поруч із вами проживають сім’ї, де діти виховуються у неналежних умовах, не будьте байдужими, повідомляйте про такі випадки за телефоном «102» або на «гарячу лінію» ГУНП Донецької області «‎0-800-505-102» чи на адресу для електронних звернень громадян - gupolice@dn.npu.gov.ua

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал