Поліцейські встановлюють псевдопродавців, які збагатились за рахунок довірливих громадян більше ніж на 18 тисяч гривень

29.04.2020


Сумка, мобільні телефони та ноутбук замовили через інтернет мережу троє громадян, перевели передоплату за товар, але в результаті залишились і без замовлень, і без грошей. За зверненнями потерпілих поліцейські відкрили кримінальні провадження.

В поліцію Авдіївки з заявою про шахрайство звернувся місцевий мешканець. Чоловік розповів, що на одному з відомих сайтів знайшов цікаву пропозицію про продаж телефону та ноутбуку. Він зв’язався з продавцем, обговорив з ним умови придбання та перевів за бажаний товар понад 13 тисяч гривень. Проте замовлення так і не дочекався, а спроби зв’язатися з «продавцем» завершились невдало - він  не виходив на зв'язок.

Мобільний телефон в інтернеті замовила і мешканка Покровська. В якості передоплати жінка відправила продавцю 2560 гривень. Ще одна потерпіла замовила сумку в соціальній мережі й також  перерахувала на вказаний рахунок продавцем передоплату у розмірі 1900 гривень.  Обидві жінки так і не дочекались своїх замовлень.

В поліції за даними фактами відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення осіб аферистів.

Правоохоронці знову звертаються до громадян з засторогою бути максимально обережними при здійсненні покупок через Інтернет. Не надсилайте передоплату за замовлений товар, а розраховуйтесь за нього під час отримання.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета