Мирноградські поліцейські повернули додому підлітка, який вночі гуляв вулицями міста

22.04.2020


Юного мандрівника помітив перехожий, який і зателефонував в поліцію. З’ясувалось, що поки дорослі спали, хлопець вирішив прогулятись містом. З підлітком поліцейські провели профілактичну бесіду.

Сьогодні близько 4 години ранку до чергової частини Мирноградського відділення поліції зателефонував місцевий мешканець і повідомив, що бачить як по вулиці гуляє неповнолітній хлопець, а дорослих поруч немає. Правоохоронці негайно виїхали на вказане чоловіком місце, де і був виявлений 14-річний юнак.

При спілкуванні із поліцейськими хлопець розповів, що ввечері він без дозволу батьків вийшов погуляти й поки що додому повертатись не збирався. Поліцейські відвезли замерзлого юнака до відділення, там його обігріли, нагодували й викликали матір. Жінка із подивом почула, що її син відправився у «нічну подорож» та зауважила, що це трапилося в їх родині вперше. З хлопцем правоохоронці провели профілактичну бесіду.

Слід зауважити, що дана сім’я на обліку в поліції та соціальних службах міста не перебуває.

- Шановні мешканці міста, як що ви побачите неповнолітню дитину, яка буде знаходитись без супроводу дорослих, одразу телефонуйте до поліції за телефоном "102", - закликав громадян начальник Мирноградського відділення поліції Артем Кузнецов.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета