У Покровську в рамках карантинних заходів поліцейські продовжують роботу з людьми, які можуть потребувати допомоги

03.04.2020


Для того, щоб з’ясувати наявні потреби, правоохоронці відвідують багатодітні сім’ї, людей похилого віку та інвалідів.

У співпраці з медиками, працівниками соціальних служб, а за потреби, і з допомогою представників органів місцевого самоврядування, поліцейські розв'язують наявні проблеми та роз’яснюють обмеження, які діють під час протиепідемічних заходів в умовах боротьби з коронавірусною інфекцією.

Під час таких заходів з батьками проводяться профілактично-роз'яснювальні бесіди, щодо належного виконання батьківських обов'язків по вихованню дітей, умов проживання та гігієнічних норм в оселі. Крім того поліцейські попереджають родини про необхідність дотримання норм встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням.

- В період суворих карантинних заходів поліція спрямовує свою роботу не лише на забезпечення безпеки людей, але й активно допомагає усім тим, хто через вік, стан здоров’я або інші життєві обставини, не може впоратися з певними труднощами самостійно. Ці завдання зараз покладено на поліцейських офіцерів громади, дільничних офіцерів поліції, ювенальних поліцейських, працівників секторів реагування патрульної поліції та інших служб. Тож правоохоронці й надалі продовжуватимуть цю роботу, яка зараз особливо потрібна людям», - зазначив начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета