В Покровську 11-річний хлопчик отруївся алкоголем

26.03.2020


Встановлено, що хлопець купив кілька пляшок слабоалкогольного напою, вдома його випив і втратив свідомість. Медики надали хлопцю необхідну допомогу. Поліцейські провели профілактичну бесіду з батьками неповнолітнього й склали два адміністративних протоколи.

До чергової частини Покровського відділу поліції надійшло повідомлення з педіатричного відділення місцевої лікарні про те, що до відділення доставлено 11-річного хлопчика з алкогольним отруєнням. Правоохоронці встановили, що на кишенькові гроші, залишені батьками потерпілий купив в одній з продуктових крамниць кілька пляшок слабоалкогольного напою і випив його. Коли об 11.00 батько хлопчика прийшов додому, то побачив свого сина без свідомості й викликав швидку. У такому стані дитину було госпіталізовано до лікарні м.Покровська та після надання необхідної допомоги – відправлено додому.

З батьками хлопця інспектори ювенальної превенції поліції провели профілактичну бесіду й склали адміністративний протокол за ст. 184.  (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також правоохоронці поспілкувались із власником продуктової крамниці, продавець якої продав алкогольні напої неповнолітньому. Так, було складено адмінпротокол відповідно до ст.156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) кодексу України про адміністративні правопорушення.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета