Правоохоронці Покровської оперативної зони продовжують роз’яснювальні заходи серед населення

25.03.2020


Сьогодні в Покровську та Мирнограді інспектори ювенальної превенції поліції відвідали родини, що опинилися у складних життєвих обставинах та розповіли їм, як захиститися від коронавірусної інфекції.

Після оголошення карантину співробітники ювенальної превенції поліції не тільки перевіряють умови проживання в родинах СЖО, а й роз’яснюють дорослим і дітям елементарні заходи, які в ситуації, що наразі склалася, допоможуть вберегти своє здоров’я.

- Мийте частіше руки, дезінфікуйте їх та предмети вашого побуту, не виходьте на вулицю без потреби та уникайте людних місць. При перших симптомах та поганому самопочутті терміново звертайтеся за допомогою до медичних працівників за номером 103, або до свого сімейного лікаря, - зауважили поліцейські.

Окрім цього, правоохоронці нагадали про правила безпеки у побуті та на вулиці, про необхідність дотримуватися гігієнічно-санітарних норм та ведення здорового способу життя.

Правоохоронці Покровської оперативної зони звертається до всіх громадян! Неухильно дотримуйтесь запроваджених обмежень, віднесіться до них із розумінням, не піддавайтеся паніці та подбайте про власне здоров’я та здоров’я тих, хто вас оточує.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета