Поліцейські Селидового попередили спробу передачі наркотиків до виправного закладу

25.03.2020


Під час перевірки вмісту передачі засудженому, поліцейські виявили приховані наркотичні речовини. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

В установах покарань співробітники поліції ведуть роботу з перекриття каналів надходження заборонених предметів та речовин до засуджених.

Так, минулого дня, 32-річний мешканець Костянтинівки намагався передати засудженому посилку з харчовими продуктами. Під час її огляду поліцейські виявили порошкоподібну речовину білого кольору, схожу на наркотичну, яка була прихована у пакеті з цукром та пляшці з молоком.

Сам чоловік запевнив, що про заборонений вміст посилки нічого не знав, бо передати продукти його попросила незнайома жінка. Під час перевірки було встановлено, що правопорушник і раніше притягався до кримінальної відповідальності.

Виявлена речовина направлена на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. За скоєння даного правопорушення законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі триває досудове розслідування.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета