Добропільські поліцейські проводять рейди по боротьбі з продажом фальсифікованого алкоголю

25.03.2020


Дільничні офіцери Добропільського відділення поліції перевіряють заклади торгівлі на дотримання ними законодавства у сфері реалізації алкогольних напоїв. Минулого дня в ході проведення таких профілактичних заходів правоохоронці виявляли спиртне «сумнівного» походження, яке продавалося громадянам.

Вчора у Добропіллі відбулося профілактичне відпрацювання закладів торгівлі, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Під час перевірки торгових точок у місті Добропілля, у двох з них правоохоронці виявили факти реалізації горілчаних напоїв з підробленими марками акцизного збору. Продукція зазначеної категорії була вилучена співробітниками поліції.

Наразі вирішується питання щодо притягнення винних до кримінальної відповідальності.

- Правоохоронці й надалі будуть проводити рейди по торгівельним об’єктам міста, з метою виявлення фактів продажу нелегальних алкогольних та тютюнових виробів. Тож, звертаюсь до всіх громадян з проханням - якщо Ви володієте інформацією з цього приводу, обов’язково повідомляйте про правопорушення в поліцію або зателефонуйте на лінію «102», - зазначив начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета