До уваги громадян!

21.03.2020


У Покровську та Покровському районі вживаються дієві заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу та посилення публічної безпеки й порядку.

Правоохоронці несуть службу у посиленому режимі в складі піших нарядів, автопатрулів, груп реагування патрульної поліції та слідчо-оперативних груп. Щоденно співробітники поліції забезпечують контроль за дотриманням обмежень, встановлених Кабінетом міністрів України.

Допомагати правоохоронцям виявляти порушників, які  не дотримуються цих обмежень, та притягати їх до адміністративної відповідальності будуть  працівники Муніципальної служби правопорядку Покровської міської ради.

Згідно із внесенням змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання і поширення коронавірусної хвороби, відповідно ч. 2 ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських селищних, міських рад  мають право складати адмінпротоколи за ст. 44-3 "Порушення правил щодо карантину людей".  Так, вчора, 20 березня 2020, Покровською місцевою радою було прийнято рішення, відповідно до якого "Муніципальній службі правопорядку" Покровської міської ради, інспекторам відділу з благоустрою міста-житлово-комунального відділу Покровської міської ради та інспекторам комунальної установи Покровського координаційного комітету самоорганізації населення надані повноваження  зі складання протоколів про адміністративні правопорушення за ст.44-3 "Порушення правил щодо карантину людей".

Закликаємо громадян залишатися вдома та не порушувати правил карантину!

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета