В Мирнограді правоохоронці проводять профілактичні бесіди із родинами, які опинились в складних життєвих обставинах

20.03.2020


Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук та представники міської Служби у справах дітей перевірили умови проживання багатодітної родини та попередили батьків про обов’язкове дотримання правил безпеки під час оголошеного карантину.

Контроль за родинами СЖО та станом дітей, які в них виховуються – є одним з пріоритетних напрямків роботи інспекторів ювенальної превенції. Правоохоронці регулярно відвідують такі сім’ї, спілкуються із дітьми та батьками, вказують на виявлені недоліки, дають час виправити ситуацію.

Так, сьогодні в Мирнограді інспектор ювенальної превенції Антон Сябрук та представники міської Служби у справах дітей відвідали одну з підоблікових родин, в якій виховуються шестеро дітей віком від одного і до 12 років. На цей раз зауважень від комісії батьки не отримали: всі діти виглядали доглянутими, продуктів вистачало, в будинку було прибрано. Поліцейський поспілкувався з матір’ю даної родини та наголосив на тому, що зараз триває карантин, тому потрібно максимально обмежити спілкування зі сторонніми особами, дотримуватись правил гігієни та слідкувати за станом здоров’я дітей.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета